Homestead Haven

Belangrijkste voorzieningen

  • 37 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    Deze 37 m² Homestead Haven Franklinton villa biedt nabijheid tot nabijgelegen toeristische plekken, zoals de Bethal Church Of Christ Holiness, die op circa 3 km afstand ligt.

    White Sands Lake Day Beach is op wandelafstand van 19 minuten hiervandaan gesitueerd.

    Het vakantiehuis beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Er zijn ook een droger en handdoeken voor uw comfort.

    De 2-slaapkamer Homestead Haven villa is uitgerust met zelfvoorzienende voorzieningen, waaronder een kitchenette en een eethoek buiten waar gasten van kunnen genieten. U kunt ook gebruikmaken van een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei om uw eigen maaltijd te bereiden.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00

    Kameropties bij Homestead Haven Franklinton

    Het vakantiehuis beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. Er zijn ook een droger en handdoeken voor uw comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Homestead Haven Franklinton Kamer foto Homestead Haven Franklinton Voorzieningen foto Homestead Haven Franklinton Buitenkant foto Homestead Haven Franklinton Kamer foto Homestead Haven Franklinton Bedden foto Homestead Haven Franklinton Voorzieningen foto Homestead Haven Franklinton Toiletten foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 37 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Homestead Haven Franklinton

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Homestead Haven Franklinton

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in Homestead Haven villa?
      Ja, een kitchenette, samen met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei, is beschikbaar in Homestead Haven villa.
    • Kan ik mijn huisdier meenemen naar het vakantiehuis?
      In het vakantiehuis kunnen gasten hun huisdieren meenemen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Homestead Haven Franklinton